TEOG İtalyanca Soruları ve Cevapları

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş İtalyanca Soruları ve Cevapları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3.51 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Milli Eğitim Bakanlığı
8. sınıf öğrencilerine yönelik Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) birinci dönem ortak sınavları arasında yer alan TEOG İtalyanca soru ve cevaplarını Windows tabanlı bilgisayarlarınıza indirerek inceleyebili

8. sınıf öğrencilerine yönelik Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) birinci dönem ortak sınavları arasında yer alan TEOG İtalyanca soru ve cevaplarını Windows tabanlı bilgisayarlarınıza indirerek inceleyebilirsiniz.

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavından öğrencilere her ders için çoktan seçmeli 20 soru soruluyor ve sınavda yanlış cevap sayısı doğru cevap sayısını etkiliyor. Ayrıca sınavda 40 dakikalık bir süreye sahipler. Bu da demek oluyor ki her soru için sadece 2 dakika ayrılmış.

TEOG ilk dönem sonu sınavları arasında yer alan İtalyanca dersi için öğrencilere dağıtılan A, B, C ve D kitapçıkları üzerinde bulunan tüm soru ve cevaplarını incelemek, doğru ve yanlış cevaplarınızı tespit etmek istiyorsanız TEOG İtalyanca Soruları ve Cevapları Windows bilgisayarınıza indirerek inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
TEOG İtalyanca Soruları ve Cevapları indir